Fiyat Ve Doluluk

Fiyat Ve Doluluk

Fiyat ve Doluluk alanındaki tablodan otelinizin günlük fiyatlarını ekleyebilirsiniz. Satılmasını istemediğiniz odaların, Stop Sell kutucuklarını işaretleyerek satışını durdurabilirsiniz. Sağ üst tarafta bulunan “Eylemler” açılır penceresinin, “Toplu Güncelle” bölümünden istediğiniz oda tiplerine,belirlediğiniz tarih aralığında, istediğiniz günler için stop sale koyabilir, fiyat güncellemesi yapabilir, satılabilecek oda sayınızı tanımlayabilirsiniz.

Fiyat Doluluk alanına, her gün için farklı fiyat belirtmek istiyorsak kutucuklar içindeki fiyat değerlerini tek tek tanımlayabileceğimiz gibi kırmızı kutucukta gösterildiği üzere istenilen tarih aralığı komple seçilerek tek seferde aynı fiyat atanabilir. Burada belirlediğimiz fiyatlar, Oda Tipi içerisinde belirlediğimiz Fiyat Faktölerini referans alarak Online Rezervasyon sayfasında gösterilir.

Örneğin Standart oda tipinin Single-Double-Triple fiyat faktörleri için sırayla 0,60 - 1,00 - 1,40 oranlarını tanımlarsak ve Fiyat Doluluk alanında Standart odanın fiyatını 1200 olarak belirlersek; fiyatlar Online Rezervasyon Sayfası tek kişi için 720, çift kişi için 1200, üç kişi için 1680 olarak fiyatlandırma sunacaktır.

Ayrıca fiyat kısmını seçtiğimizde aşağıda çıkan kutucukta belirlediğiniz Base Fiyata göre oluşan fiyatları görebilirsiniz.

Last updated